Welcome Guest

Main| Guestbook| My profile| Registration| Log out| Login

Ballina
$SMENU_1$
 •  
   
  Main » Guestbook [ New entry ]

  Pages: 1
  1-2 of 2 messages displayed
  0   Spam
  2. OrGjinaLe   (2009-04-28 5:14 PM)
  PerShendetje PerShendetje...Jann1 !

  Te Per Gezoj Per Ket Vet :d Shum te MIre e Ki ba,,, Hallal te Koft.. Me PelQen Shum Shum Shum..! Ty Jann1 dhe Familjes tane te Deshiroj Gjdo te Mire te Kesaj Botes...Dhe ShPresoj Se ty te Plotsohen te Gjitha Deshirat e Kesaj Bote dhe te Realizohen PLanet Qe i Ke Planifiku Per Jeten tane.... Gjitha te Mirat Per tyyyyy..! e MIra te Gjet ty Gjithmon....! shenDet , Gezime , LUmturi dhe Gazmende te Shumta ne Shpijen e JuJ...! Me Nderime te Dhe ResPekt nGa ShoQja Jote e Dashur Per Gjithmon...! (Y) iiiBroO (F)..


  0   Spam
  1. Moll e Ndaluar   (2009-04-02 5:17 PM)
  Ajo në cdo anë na ndjek Ëndërat na i djeg Planet tona i shkatërron E viktima kërkon
  Te Pershendes Ty The Shupjaniiii shumm... biggrin cool

  1-2

  Name *:
  Email *:
  WWW:
  All emoticons
  Code *:
   Login form

  Copyright MyCorp © 2019

  Free website builderuCoz